Darželio ugdytiniai dalyvavo respublikinėse priešmokyklinio amžiaus vaikų robotikos varžybose „MANO DRAUGAS ROBOTUKAS”



, kurios vyko Panevėžio robotikos centre „ROBOLABAS”

. Mūsų komandos „MURANAS” kapitonu vaikai išsirinko Mažvydą. Jie turėjo įveikti 4 užduotis kartu su dar 13 komandų. Viską suspėjome laiku

! Įdomiausia vaikams buvo trečioji užduotis „MBOT” ( nes užduotį reikėjo įveikti planšetės pagalba

). Geriausiai sekėsi Aretui

!
Laimėjo visos 14 komandų

! Kiek buvo džiaugsmo, šypsenų ir šokinėjimo iki…dangaus


!!!!