Menu Close

Visa bendruomenė šventėme Lietuvos gimtadienį!!

Nuoširdžiai dėkojame visiems ir kiekvienam asmeniškai, kurie  šventė Lietuvos gimtadienį, kurie skyrė laiko ir ėjo  šventinėje eisenoje. Visų mūsų pastangomis ši didinga šventė buvo prasminga, turininga, turtinga ir linksma.
Dar kartelį visiems NUOŠIRDUS AČIŪ IR AČIŪ UŽ VIENINGUMĄ!!! Panevėžio Kastyčio Ramanausko  lopšelis-darželis BENDRUOMENĖ- JŪS NUOSTABI!!!!
Skip to content