Nuoširdžiai dėkojame visiems ir kiekvienam asmeniškai, kurie šventė Lietuvos gimtadienį, kurie skyrė laiko ir ėjo šventinėje eisenoje. Visų mūsų pastangomis ši didinga šventė buvo prasminga, turininga, turtinga ir linksma.
Dar kartelį visiems NUOŠIRDUS AČIŪ IR AČIŪ UŽ VIENINGUMĄ!!! Panevėžio Kastyčio Ramanausko lopšelis-darželis BENDRUOMENĖ- JŪS NUOSTABI!!!!