Dėkojame PU mokytojai Janinai ir IU mokytojai Vigitai už gerosios patirties sklaidą! Mokytojos pasakojo apie turiningą ir prasmingą patirtį taikant „Siautukų“ programą, kuri padeda vaikams geriau pažinti, įvardyti ir reikšti savo emocijas: per kūrybines užduotis, žaidimus, pasakojimus ir refleksiją vaikai išmoksta, kad visos emocijos yra natūralios, tačiau svarbu mokėti jas tinkamai išreikšti. Vaikai pradeda drąsiau kalbėti apie savo jausmus, atpažinti kitų emocijas, taikyti išmoktus sprendimo būdus realiose situacijose. Programa palieka vaikams stiprų emocinį įspūdį – personažai tampa kasdieniais emocijų palydovais, o veiklos ne tik įdomios, bet ir ugdančios. Mokytojos supažindino koleges su šia programa ir tikisi ją sėkmingai taikyti ir toliau!
Labai džiaugiamės, kad ši programa sėkmingai įgyvendinama mūsų darželyje ir prisideda prie mažųjų emocijų stiprinimo
